שטיח כניסה - שטיח סף - שטיח גומי

שטיח נגד החלקה – לא רצוי - אלא הכרחי

שטיח נגד החלקה כשמו כן הוא, מדובר בשטיח המונע מכם להחליק והוא מיועד לכל האזורים הרטובים כמו חדר אמבטיה, ספא, מקלחות של חדר כושר, בריכה או מקום בו זה עתה ניקו את הרצפה כמו בתי מלון וגם במטבח שכן שאריות אוכל על הרצפה הינם סיכון להחלקה. כאן מדובר בראש ובראשונה בשטיח בעל שימושיות, העובי של שטיח זה והחומר ממנו הוא עשוי אינו מאשר למים להרטיב אותו גם אם המים מחלחל עד אליו. אנו יכולים ללכת יחפים על השטיח וזה יישאר יבש לחלוטין. שטיח נגד החלקה הינם הכרחיים וזאת בכדי למנוע תאונות מצערות.

שטיח נגד החלקה מיועד לכולם, ילדים, מבוגרים וקשישים. כשאנו יוצאים מהמקלחת, לרוב הרטבנו גם את רצפת החדר והליכה על רצפה רטובה יכולה להיות מסוכנת ביותר. יש להבטיח לעצמנו ולילדינו סביבה בטוחה ושטיחים נגד החלקה הינם חלק חשוב מכך. אמנם ישנם טיפולים חד פעמים שמטרתם למנוע החלקה, התוצאות הינן לכמה שנים טובות. ביכולתכם גם לתחזק את רצפת המטבח או חדר המקלחת בתכשירים המסירים שומנים. אם כל הפתרונות הללו נראים לכם מורכבים מדי, אז נשאר לכם הפתרון המועדף- שטיח נגד החלקה. כל מה שעליכם לעשות הוא לרכוש אחד כזה לחדר המקלחת ואחד למטבח ומדי שבוע לשאוב את האבק או הלכלוך שאולי נאגר בין שערות השטיח. מלבד העובדה שזה מונע מאיתנו להחליק ושנעים לנו ללכת עליו, שטיח מלביש כל חדר בו הוא נמצא וחדר מקלחת הופך להרבה יותר קוקטי כשישנו שטיח בסביבה. אינכם צריכים לבחור בהכרח בשטיחים מגומי. אכן, מבחר השטיחים למניעת החלקה הינו די רחב ויופי לא חסר להם.

אישור עמידה באש

תקן המכון הבינלאומי לריצוף בטוח

אישור תקן נגד החלקה שטיחון כניסה

אישור מכון תקנים הישראלי

אישור מכון תקנים שטיחי כניסה

תקן ISO

שטיח נגד החלקה במקומות ציבוריים

מקומות כמו ספא או קאנטרי כבר בחרו מבין כל האופציות בשטיח נגד החלקה. תוכלו להבחין בשטיחים אלו כשהנכם יוצאים מהבריכה או מהמקלחות. שטיחים אלו לרוב יהיו מגומי ולמרות שהאסתטיות אינה מהות העניין כאן, הם עדין משדרים מראה נקי. לא נעים לנו ללכת על רצפה מלוכלכת שעליה אוסף עקיבות רגליים. כל מקום המכבד את עצמו צריך לשמור על היגיינה וניקיון. ספא נחשב ליוקרתי לא רק כאשר השקיעו בעיצוב המקום אלא גם כשהספא שומר על היגיינה.