שטיח לוגו - שטיח ממותג

שטיחי לוגו זוכים להצלחה רבה לא רק בספירה הפרטית אלא גם ובעיקר בספירה הציבורית. ניתן להבחין בשטיחים מעוצבים ומסוגננים מאוד בלא מעט משרדים, שטיחים בעלי דיזיין עדכני נמצאים בשלל בתי קפה וחנויות ואפנתיות. שטיח מעניק לנו תחושה של אינטימיות, בית וחום וכל בעל חנות המעוניין לתת ללקוח להרגיש כמו בביתו, מצרף לעיצוב החנות שטיח לוגו רחב ממדים שפרוס באמצע החנות.

שטיח לוגו למכוני כושר

שטיח לוגו גסט פיק

שטיח לוגו לפי הצבעים שלך

ניתן פחות או יותר למיין ל-2 קטגוריות שטיחים המיועדים לבתים ושטיחים המיועדים לבתי עסק. למשל, שטיח לוגו לכל בתי העסק כמובן לא ימצא בבית. המטרה של הלוגו היא לפרסם את בית העסק ולמתג אותה באופן מוצלח יותר, שטיח ממותג. 

שטיח לוגו לכל בתי העסק תוכלו לראות אצל רשתות מזון ענק, יבואני רכב, בתי מלון ועוד. לרוב מדובר בעסק בעל כמה סניפים ובכל הסניפים עיצוב זהה. שטיח עם הדפס לוגו לכל בתי העסק יימצא גם כן בכל הסניפים של הרשת. כמובן שמדובר במהלך שיווקי כאשר שטיח לוגו המודפס יש מטרה. ללקוח קל יותר להיזכר בחנות כזו או מסעדה כזו כאשר בכולם ריהוט ועיצוב זהה. יותר מכך, שם העסק ייחרט טוב יותר בזיכרונו עם הוא יופיע מול עיניו מספר פעמים. לכן לרוב תמצאו את שם העסק מודפס על גבי המפיות עם מדובר במסעדה, על גבי השקיות אם מדובר בחנות או רשת מזון ועכשיו גם תוכלו להיכנס למקום כשהנכם דורכים על שטיח כניסה עם לוגו ועליו מודפס לוגו העסק.

שטיח לוגו - מיתוג העסק שלך

שטיח לוגו לכל בתי העסק יכול להיות שטיח מברשות או שטיח כביס. כמו כן, שטיחים אלו יכולים לבוא בגדלים שונים, על פי בחירתכם. חברת שטיחים המייבאת אותם מאירופה, אסיה או רצות הברית חייבת לעמוד בתקנים. מעבר לכך שהשטיח מהווה אמצעי פרסומי מעולה ושהוא מרשים כל אדם המגיע למקום, עדיין תפקידו הראשוני והבסיסי ישנו. שטיח עם הדפס לוגו לכל בתי העסק לרוב מונח בכניסה לבית העסק וכך הלכלוך והאבק אינו נכנס לחנות. למשל, בימי גשם אנשים אינם נכנסים לחנות ומשאירים עקבות אחריהם.

התחזוקה של שטיח לוגו זה קלה למדי, כל שעליכם לעשות הינו לכבס אותו במכונת כביסה ועבור שלב הייבוש, יש לייבש את השטיח במייבש תעשייתי. כמובן ששטיחים גדולים אינם נכנסים למכונת כביסה קונבנציונלית ובמקרה כזה עדיף לפנות לחברה מקצועית בניקוי שטיחים שתבצע ניקוי יסודי ומעמיק. מכיוון ששטיחים אלו נועדו לבעלי עסק, סביר להניח שאנשים רבים פוקדים את המקום ולכן תחזוקה וניקוי מקצועי הינם הכרחיים.

כמובן שכל בעל עסק יכול להזמין שטיח לוגו ואין שום תנאי מקדים. אמנם, רשתות גדולות מצטיידות בשטיחים אלו למטרות שיווקיות אך עדין כל בעל עסק ולו הקטן ביותר יכול להצטייד בשטיח כזה. שטיח המקדם אותנו בברכה ועליו מודפס לוגו החברה מיד משדר רציניות, מקצועיות ויוקרה למקום. העסק מרשים אותנו יותר וזו כל המטרה. אכן, שטיח עם הדפס לוגו נועד לכל בתי העסק.

גדלים להדפסת שטיח לוגו :

רוחב 60 ס"מ

רוחב 90 ס"מ

רוחב 120 ס"מ

רוחב 150 ס"מ

רוחב 180 ס"מ

צבעים לבחירת שטיח לוגו
צבעים לבחירה שטיח לוגו