פרקטים

נכתב על ידי איציק אוז בתאריך . פורסם בקטגוריה מאמרים.

קודם כל אנחנו מעוניינים לברך אתכם. אם אתם יושבים עכשיו בנוחות הבית או המשרד שלכם ומחפשים ברחבי הרשת מידע על פרקטים, זה אומר דבר אחד – אתם הולכים לשדרג את איכות החיים או את איכות העבודה שלכם. פרקטים הם סימן לאיכות, ליוקרה, למקצועיות ולהבנת עניין. אבל כפי שאתם יודעים, פרקטים הם עניין מורכב.

על מנת להקל עליכם את הבחירה הכנו לכם מדריך קצר שינסה לענות על כמה מן השאלות שוודאי הצטברו אצלכם לאחרונה בתחום. וראשית, לגבי הסוג בגדול. הרוב המוחלט של פרקטים בישראל הם מסוג למינציה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמדובר על פרקטים זולים מאוד שניתן לרצף בעזרתם חדר בעלות של אלף שקלים בלבד. רק כדי לסב את האוזן נזכיר כי עלות של פרקטים מעץ מלא (hard wood) יכולה להגיע ל500 ₪ עבור מטר מרובע אחד בלבד.

יתרונות רבים מספור של פרקטים למינציה

בנוסף לכך פרקטים למינציה קל מאוד לפרק ולהתקין במקום אחר מה שמייתר את הצורך בהתחייבות. בעולם הדינמי ובאורח החיים התל אביבי יש משהו שמאוד מעודד את היכולת הזו להתקפל ולעבור ללא שום קושי. ואם זה לא מספיק, אז ניתן לציין גם את העובדה שמדובר על חומר שנוח מוד לנקות ולתחזק, הוא עמיד מאוד בפני שריטות וחבלות מכניות ושומר על צבעו לאורך שנים רבות.

כמו כן הוא מגיע במגוון עצום של דוגמאות וגוונים שונים. אז למה אתם צריכים לשים לב לפני הרכישה? קודם כל לחברה המתקינה. ההמלצה היום של רוב המומחים בתחום היא להתקין פרקטים רק בעזרת חברת קלינטק שפועלת בתחום כבר למעלה מעשור באזור המרכז והשרון.

התקנת פרקטים רק עם חברת קלינטק

המומחים של חברת קלינטק ישמחו לייעץ לכם בנוגע לסוג הפרקט המתאים ביותר עבורכם. הנקודות שעליכם לבדוק מולם הן דירוג העמידות ורמת הגימור של המוצר. ככה תדעו פחות או יותר מהי רמת השחיקה שלו. שאלו אותם שאלות בנוגע לתחזוקה שלו. הכוונה היא שבמידה ואתם לא חזקים בענייני ניקיון, בקשו מהם להמליץ לכם על הסוג שדורש הכי פחות ניקיון ושהכי פחות רגיש לכתמים.

בנושא המחיר הקפידו לברר מה הוא המחיר הסופי כולל הכל. הכוונה היא להובלה ולעלות חומרי הגלם עד לרמת הפנלים. אף אחד לא אוהב הפתעות בסעיף החשבון. שימו לב למדינת המוצא של חומרי הגלם. איכות סינית היא הנחותה ביותר ולרוב לא תחזיק מעמד למעלה מחמש שנים. האיכות המובחרת ביותר מיוצרת בגרמניה ובאנגליה, קחו זאת לתשומת לבכם.

הגדולה של חברת קלינטק מתבטאת בכך שמאחר ואין לה חנות או אולם תצוגה, כתוצאה מכך, המחירים של פרקטים שהיא משווקת לא מגלמים בתוכם את מחיר אחזקת החנות. המומחים של קלינטק פשוט מגיעים אליכם עד הבית ומייעצים לכם במקום בנוגע לסוג המתאים ביותר עבורכם. צרו קשר עוד היום עם חברת קלינטק והכירו עולם שלם של איכות ומקצועיות ללא תחרות.

עובדות מלוכלכות

נכתב על ידי איציק אוז בתאריך . פורסם בקטגוריה מאמרים.

שטיחי כניסה | היכן להציב שטיחונים בבניין

עובדות מלוכלכות הן תוצאות של מחקרים שנעשו בארה"ב המתארים כיצד יכול "לכלוך" להשפיע על איכות חיינו כל כך הרבה.

מראה והופעה

 • 91% מהלקוחות בוחרים את חנות הקנייה על פי המראה וההופעה (מתוך ירחון Progressive Grocer ).
 • כאשר נשאלו, "מהו הדבר הראשון שאתם מודדים את רמת הנקיון?" התשובה הפופולארית ביותר היתה "רצפות "- 42% ( CD Research 1991 ).
 • כאשר לקוחות בוחרים מסעדה, ניקיון הינו המדד הראשון המשפיע על בחירתם (Restaurants & Institutions,1994 ).

כח אדם

 • מוערך כי 90% מההוצאות על תחזוקת בניין עסקים הינו על כח אדם ( Cleaning Management ).
 • על כל 1$ שיושקע למנוע כניסת הלכלוך לתוך המבנה, יושקעו 10$ להוציאו מחוץ למבנה (Cleaning & Maintenance Management). 39% מהזמן מוקצב לניקוי וטיפול ברצפות (National Executive Housekeepers Association ).
 • הצבת שטיחי כניסה במקומות אסרטגיים חוסכים כ-200 שעות כח אדם בבית ממוצע לשנה (Mr.Don Aslett,Ameicaw's No.1 Cleaning Expert).

בריאות

 • כ – 10% מהאמרקאים אלרגיים לסוג מסויים של אבק ( Dr.Robert Pumbhrey,Washington,D.C )
 • האוויר בחדרים בבנייני עסקים נמצא מזוהם פי 70 מהאוויר בחוץ.
 • רוב האנשים מבלים בין 60%-90% מזמנם בחדרים אלו (Environmental Protection Agency)
 • עסקים אמריקאים מבזבזים יותר מ- 100 מיליארד דולר לשנה עבור אובדן ימי עבודה כתוצאה מרמה ירודה של האוויר בחדרי המגורים (Consumer Federation of America).
 • מחקר רפואי מוכיח,כי רוב כאבי הראש הם כתוצאה באלרגיה לתגובה לאבק (Medical Digest).

נזק מכני

 • הצטברות של 1 ס"מ של לכלוך על מנוע חימום או קירור מוריד את את האפקטיביות ב-21%. (Environmental Protection Agency)
 • לכלוך ואבק הם 9 מתוך 10 הגורמים לכשלון מערכות. (Luusiana Cooperative Extension)

פעולות שלא בשליטה

 • 1000 אנשים מכניסים 100 גרם לכלוך כל יום לבניין עסקים ביום של מצב יבש. במצב של יום רטוב כמות הלכלוך הנכנס לבניין הינו פי – 12 מיום יבש.( מתוך מחקר שנערך במשך 11 חודשים ע"י מעבדות BST , ארה"ב).
 • ללא שטיחי כניסה – 1500 אנשים יכולים להוריד 42% מהגימור של הרצפה (M3).
 • המרכיב העיקרי של הזיהום האוויר בחדרים בתוך מבנים הינו אבק רחוב המגיע דרך הנעליים ונתפסים בשטיחי הבניין (The Indoor Air Quality Challenge,Spray Technology Magazine,1993).
 • 30% מהלכלוך נתפסים ב-3 צעדים ראשונים על גבי שטיח כניסה פשוט. 85%.
 • מהלכלוך נתפסים על מערכת שטיחוני כניסה מקצועיים (ISSA).
טבלת התאמת סוג שטיחון לאזור מתאים

ניקיון דירות – לבית שלכם מגיע יותר

נכתב על ידי איציק אוז בתאריך . פורסם בקטגוריה מאמרים.

רוצים שירות ניקיון דירות מקצועי ואחראי? האם חשבתם לעצמכם למה ליטול על הכתפיים את כל מלאכת ניקוי הבית בעצמכם? אנחנו נותני שירות שלא מסתפקים רק בשאיבת אבק ושטיפת רצפה. ניקיון דירות על פי עקרונות חברתנו משמע להגיע בזמן, להעניק שירות הגון, לנקות ללא דופי את כל המתחם בצורה כללית על מנת להותיר לכם בית מנצנץ כמו חדש. רבים המקרים בהם נוטים להזניח ולדחות אזורים שונים שאינם כל כך נגישים ונוחים לניקוי ראוי. אצלנו ישנה דאגה והבחנה קפדנית לכל פינה כך שאין מקום שיחמוק מתחת לעיננו. לצורך משימה זו אנו מגיעים לשטח עם צוות עובדים מוכשר ומיומן שמבטיח איכות ומקצועיות מתחילת העבודה ועד תומה. יחד עם זאת כחברת ניקיון דירות בעלת מוניטין רב אנו ממליצים לכם במידת הצורך גם ביצוע פוליש כדי להבריק את הרצפה השחוקה ולהעניק לאריחים מראה קורן בעל גוון טבעי לפרק זמן ארוך.

ניקיון דירות – ניקוי קפדני משמע בית יוקרתי

מזל טוב רכשתם בית חדש והנכם עומדים לעשות בו את הצעד הראשון, קודם לכן יש לדאוג לנקות את המקום לרבות בכל חללי הנכס תריסים, מרצפות, מטבח, אמבטיה, חדר נוחיות, סלון, מרפסת וכיוצא בזה. המטרה המובהקת שלנו לחסוך מכם את המלאכה המאומצת של הניקוי המקיף והמתיש של הבית, כך שחברת ניקיון הדירות שברשותנו תיקח את המושכות ותעמיד לכם מקום נקי ומושלם לגור בו. כמובן שהליך זה חל גם בדירות ישנות או לצורך השקעה, הרי בסיטואציה זו זקוקים למשאבים מקצועיים שברוב המקרים אנשים מן השורה לא מחזיקים כדרך קבע. ותק ארוך טווח מציב אותנו כנותני שירות מובילים בתחום ניקיון דירות.

לסיכומו של עניין אנו מספקים שירות ניקיון דירות לכל אחד ובכל עת. כאנשי מקצוע אנו נוהגים לייעץ ולתת חוות דעת בצורה מקיפה, על מנת שתוכלו למצות באופן גורף את השירות, וכך לקבל תוצאות שכמוהן עוד לא ראיתם. הרשו לעצמכם לצאת להפוגה קלה ולהיות בטוחים שהמיומנות והמקצוענות של חברתנו תוביל אתכם לרמת גימור פנטסטית. הרימו אלינו טלפון ותזכו לשמעו התייעצות ללא התחייבות וליהנות ממחיר הולם לכל כיס.

שטיח נגד החלקה – לא רצוי אלא הכרחי

נכתב על ידי איציק אוז בתאריך . פורסם בקטגוריה מאמרים.

שטיח נגד החלקה כשמו כן הוא, מדובר בשטיח המונע מכם להחליק והוא מיועד לכל האזורים הרטובים כמו חדר אמבטיה, ספא, מקלחות של חדר כושר, בריכה או מקום בו זה עתה ניקו את הרצפה כמו בתי מלון וגם במטבח שכן שאריות אוכל על הרצפה הינם סיכון להחלקה. כאן מדובר בראש ובראשונה בשטיח בעל שימושיות, העובי של שטיח זה והחומר ממנו הוא עשוי אינו מאשר למים להרטיב אותו גם אם המים מחלחל עד אליו. אנו יכולים ללכת יחפים על השטיח וזה יישאר יבש לחלוטין. שטיח נגד החלקה הינם הכרחיים וזאת בכדי למנוע תאונות מצערות.

שטיח נגד החלקה בבית

שטיח נגד החלקה מיועד לכולם, ילדים, מבוגרים וקשישים. כשאנו יוצאים מהמקלחת, לרוב הרטבנו גם את רצפת החדר והליכה על רצפה רטובה יכולה להיות מסוכנת ביותר. יש להבטיח לעצמנו ולילדינו סביבה בטוחה ושטיחים נגד החלקה הינם חלק חשוב מכך. אמנם ישנם טיפולים חד פעמים שמטרתם למנוע החלקה, התוצאות הינן לכמה שנים טובות. ביכולתכם גם לתחזק את רצפת המטבח או חדר המקלחת בתכשירים המסירים שומנים. אם כל הפתרונות הללו נראים לכם מורכבים מדי, אז נשאר לכם הפתרון המועדף- שטיח נגד החלקה. כל מה שעליכם לעשות הוא לרכוש אחד כזה לחדר המקלחת ואחד למטבח ומדי שבוע לשאוב את האבק או הלכלוך שאולי נאגר בין שערות השטיח. מלבד העובדה שזה מונע מאיתנו להחליק ושנעים לנו ללכת עליו, שטיח מלביש כל חדר בו הוא נמצא וחדר מקלחת הופך להרבה יותר קוקטי כשישנו שטיח בסביבה. אינכם צריכים לבחור בהכרח בשטיחים מגומי. אכן, מבחר השטיחים למניעת החלקה הינו די רחב ויופי לא חסר להם.

גם בחדר הילדים, שטיח נגד החלקה הינו רצוי. אם ברצונכם לעצב את החדר בשטיח ולאפשר לילדכם לשחק עליו, מוטב שתלכו על דגם מונע החלקה. ילדים קטנים מתפתחים וגדלים בכל יום שעובר ולכן הם מועדים לתאונות קטנות. שטיח עבה מאוד ורך למגע יהיה הרבה יותר בטוח עבורם. הניחו לשטיחים שיותר מדי דקים ושדרכם ניתן להרגיש ברצפה. לגבי חומר השטיח, מוטב שתלכו על שטיחים טבעיים, אלו סופגים מהר יותר נוזלים ולחות. ילדינו מרבים לכייף ולשחק ולכן מזיעים יותר בקלות, הזיעה תיספג טוב יותר בשטיחים עשויים מחומרים טבעיים.

שטיח נגד החלקה במקומות ציבוריים

מקומות כמו ספא או קאנטרי כבר בחרו מבין כל האופציות בשטיח נגד החלקה. תוכלו להבחין בשטיחים אלו כשהנכם יוצאים מהבריכה או מהמקלחות. שטיחים אלו לרוב יהיו מגומי ולמרות שהאסתטיות אינה מהות העניין כאן, הם עדין משדרים מראה נקי. לא נעים לנו ללכת על רצפה מלוכלכת שעליה אוסף עקיבות רגליים. כל מקום המכבד את עצמו צריך לשמור על היגיינה וניקיון. ספא נחשב ליוקרתי לא רק כאשר השקיעו בעיצוב המקום אלא גם כשהספא שומר על היגיינה.

מבין לקוחותינו

 • מלון הילטון

 • טיב טעם

 • סופר-פארם

 • שופרסל

 • אופנת סגל

 • בנק מזרחי

 • בנק הפועלים

 • גז טבעי לישראל

 • דוריס קצבים

 • בנק דיסקונט

 • מטבחי דקור

 • שירותי בריאות כללית

 • קניון איילון

 • רשת קפה ארומה

 • ארקפה

 • 120 - רשת בתי מגורים לגיל השלישי