שטיחי גומי מקצועי לשימושים שונים :

שטיח גומי מתאים גם לבתים פרטיים וגם לעסקים להם סביבה בה יש סכנת החלקה. ניתן להשתמש בהם במקומות כמו: באזור המטבח, באמבטיה למניעת החלקה ולאיזורים רטובים נוספים כמו: מסביב לבריכה, לסאונה או לספא. שטיח כניסה מגומי מתאים גם לבית פרטיים וגם לעסקים שונים. שטיחוני גומי, תפקידם למנוע החלקה מצד אחד ולהוות משטח עמידה ליצירת חוצץ בין הרצפה לכפות הרגליים. שטיח גומי של קבוצת קלינטק נושא תקן מחמיר נגד החלקה. ניתן לקבל את השטיחונים בגדלים ובצבעים שונים. ניתן להתאים את סוג שטיח הגומי לאזור השימוש שלו, להלן כמה דוגמאות של שטיחי גומי לאזורים שונים.

שטיח גומי - אנטי סליפ

שטיחי כניסה אנטי סליפ

אנטי סליפ מביא תוצאות באופן מיידי, כך שכבר לאחר ביצוע ההליך המשטח שבו הוא הותקן יהיה בטוח להחלקה ובטוח לשימוש הן למבוגרים והן לילדים. כך שאם בא לכם להיות עם ראש שקט ולדעת כי אין סיכוי שאחד מבני המשפחה יחליק באמבטיה או בחצר ליד הבריכה זה ללא ספק הפתרון הטוב ביותר שעומד לרשותכם. אצלנו תקבלו את הייעוץ הטוב והמקצועי ביותר, ביחד עם אנשי המקצוע שלנו נוכל לסכם על המקומות שבהם סכנת ההחלקה היא הגבוהה והמשמעותית ביותר.

קרא עוד »
שטיחי ספגטי בחוף הים - שטיח נגד החלקה לבריכות

שטיח נגד החלקה לבריכות

שטיח נגד החלקה לבריכות שאנו נספק לכם הוא העמיד והאיכותי ביותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהוא ישמש אתכם לזמן רב. שטיחים דקים בניגוד לשטיחים עבים אומנם פחות בולטים אך מידת העמידות שלהם תהיה נמוכה והם ישחקו מהר מאוד בטח בשימוש יומיומי.

קרא עוד »
שטיח כניסה לכניסות גדולות - שטיח כניסה לבית

שטיח כניסה לבית

שטיחי כניסה לבית יכולים לעשות את כל ההבדל כאשר באפשרותכם לבחור בין שטיחי כניסה פנימיים ובין שטיחי כניסה חיצוניים. ההבדל העיקרי בין שטיח כניסה לבית הנמצא בחוץ ובין אותו השטיח אשר נמצא בתוך הבית הינו בחומרים שממנו עשוי השטיח. כאשר ברוב המקרים שטיח הנמצא תחת כיפת השמש נדרש לעמידות גבוהה ומנגד שטיח אשר נמצא בתוך הבית נדרש להיות עמיד אך פחות מאשר השטיח שנמצא בחוץ.

קרא עוד »
שטיח גומי - אנטי סליפ

שטיח גומי

שטיח גומי מתאים גם לבתים פרטיים וגם לעסקים להם סביבה בה יש סכנת החלקה. ניתן להשתמש בהם במקומות כמו: באזור המטבח, באמבטיה למניעת החלקה ולאיזורים רטובים נוספים כמו: מסביב לבריכה, לסאונה או לספא. שטיח כניסה מגומי מתאים גם לבית פרטיים וגם לעסקים שונים.

קרא עוד »
שטיח כניסה חיצוני 2

שטיח למטבח מקצועי ומוסדי

שטיח למטבח מקצועי של חברת קלינטק מונע החלקה, מפחית עייפות, בעל כושר עבודה ארוך ואינו מתפרק בשומנים. גומי איכותי ומיוחד לסביבת עבודה רטובה

קרא עוד »

שטיחי כניסה - צבעים בחירה

הלקוחות המרוצים שלנו

הורד (2)
הורד
הורד
mizrahi
120
ayalon
clalit
hilton
arcaffe
super-farm
aroma