שטיח גומי מקצועי לשימושים שונים :

שטיח גומי מתאים גם לבתים פרטיים וגם לעסקים להם סביבה בה יש סכנת החלקה. ניתן להשתמש בהם במקומות כמו: באזור המטבח, באמבטיה למניעת החלקה ולאיזורים רטובים נוספים כמו: מסביב לבריכה, לסאונה או לספא. שטיח כניסה מגומי מתאים גם לבית פרטיים וגם לעסקים שונים. שטיחוני גומי, תפקידם למנוע החלקה מצד אחד ולהוות משטח עמידה ליצירת חוצץ בין הרצפה לכפות הרגליים. שטיח גומי של קבוצת קלינטק נושא תקן מחמיר נגד החלקה. ניתן לקבל את השטיחונים בגדלים ובצבעים שונים. ניתן להתאים את סוג שטיח הגומי לאזור השימוש שלו, להלן כמה דוגמאות של שטיחי גומי לאזורים שונים.

שטיח גומי נגד החלקה למטבחים מקצועיים :

שטיח גומי לכל אזור חלקלק למניעת החלקה :

שטיח כניסה בגודל 0.60X0.90 - שטיחי כניסה לבית פרטי

שטיחי כניסה לבית פרטי

מה הם שטיחי כניסה לבית פרטי המתאימים לתפקיד זה שטיח כניסה לבית הוא מזמן כבר לא סתם חתיכת משטח שמנגבים עליו את הנעליים. שטיחוני הכניסה

קרא עוד »
שטיח נגד החלקה שטיח כניסה פנימי | שטיח כניסה לבניין בגודל 1.50/2.40

שטיח כניסה פנימי

עד כמה חשוב נוחות הכניסה של הלקוחות שלכם אל בית העסק? בין אם אתם יודעים זאת ובין אם לא, אחד מהדברים החשובים ביותר עבור לקוח זה הרושם הראשוני. שטיח כניסה פנימי יכול לעזור לכם לספק ללקוח רושם ראשוני חיובי וכניסה חלקה לבית העסק שלכם. אך גם כאשר בוחרים שטיח כניסה לבית העסק, חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה אשר מצד אחד תותיר רושם ראשוני חיוני אך תהיה חיונית לשמירה על ניקיון העסק ובטיחות הלקוחות. אצלנו תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את כל העולמות תחת קורת גג אחת, כל זאת על מנת לגרום ללקוחות שלכם לקבל את הטוב ביותר.

קרא עוד »
שטיח כניסה פנימי | שטיח כניסה לעסק

שטיח כניסה לעסק

בחירת שטיחי כניסה למבני ציבור היא אחד מהנושאים החשובים ביותר על מנת לשמור על ניקיון המבנה, ובנוסף גם ליצור רושם חיובי על כל האנשים והלקוחות אשר נכנסים אל המבנה. בין אם אנו מאמינים בזה ובין אם לא, הרושם הראשוני של כל אדם ושל כל לקוח אשר נכנס אל בניין ציבורי מתחיל כבר בכניסה הראשונה שלו למבנה. שטיחי כניסה לבנייניי ציבור הם כרטיס הביקור שלכם, וככל שתשקיעו יותר מחשבה בבחירת השטיח הנכון כך תוכלו להרשים את הלקוח או את האדם אשר נכנס אל הבניין.

קרא עוד »
שטיח כניסה בבית מלון - שטיחי כניסה גדולים

שטיחי כניסה גדולים

שטיחי כניסה גדולים יכולים להיות פתרון הולם לעסק שלכם, בוודאי כאשר היום הרושם הראשוני שהלקוח מקבל נוצר כבר בכניסתו אל בית העסק. כאשר תציבו בכניסה לעסק שלכם שטיח כניסה תוכלו לשדר ללקוחות שלכם ללא מילים כי אתם מזמינים אותם להיכנס אל בית העסק, דבר שימשוך באופן טבעי לקוחות רבים גם כאלה שאינם תכננו מראש להיכנס.

קרא עוד »
שטיחי כניסה נגד החלקה שטיחי כניסה מקצועיים

שטיחי כניסה מקצועיים

שטיחי כניסה מקצועיים יכולים להיות פתרון הולם לעסק שלכם, בוודאי כאשר היום הרושם הראשוני שהלקוח מקבל נוצר כבר בכניסתו אל בית העסק. כאשר תציבו בכניסה לעסק שלכם שטיח כניסה תוכלו לשדר ללקוחות שלכם ללא מילים כי אתם מזמינים אותם להיכנס אל בית העסק, דבר שימשוך באופן טבעי לקוחות רבים גם כאלה שאינם תכננו מראש להיכנס.

קרא עוד »
שטיחי כניסה לבית פרטי | שטיח לכניסה לבית

שטיח לכניסה לבית

כיום ישנם סוגים שונים של שטיחי כניסה לבית, כאשר כל שטיח מתאפיין בצבע גודל וחומר גלם שונה. שטיח כניסה לבית מיועד למספר רב של שימושים החל מניקוי הנעליים במפתן דלת הבית, ועד לשמירה על ניקיון הבית מכל מיני לכלוכים העלולים להיכנס אל תוך הבית, והשטיח מונע את כניסתם אל תוך הבית. מענה נוסף חשוב לא פחות שהשטיח מביא עימו זה מניעת החלקת אנשים הנכנסים לבית. לעיתים בימי החורף הגשומים, או סתם לאחר ששוטפים את הבית,

קרא עוד »

הלקוחות המרוצים שלנו

שופרסל לוגו
בנק דיסקונט לוגו
אל על לוגו
מזרחי לוגו
עד 120 לוגו
עזריאלי
בריאות כללית
הילטון
ארקפה
סופר פארם
ארומה